• Szkolne obchody Dnia Ziemi

22 KWIETNIA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

Dnia 19 kwietnia Uczniowie klas 5 - 8 rozpoczęli obchody Dnia Ziemi, podczas których wzięli udział w różnych stacjach zadaniowych. Każda grupa miała możliwość sprawdzić i zdobyć praktyczną wiedzę na temat różnych sposobów, poprzez które wszyscy możemy przyczynić się do poprawy środowiska. W trakcie rozgrywek uczniowie poszczególnych grup mieli do wykonania wiele interesujących zadań, które pokazały, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. To ciekawe wydarzenie, promujące postawy proekologiczne i pokazujące ważność ochrony środowiska , zorganizowała p. A. Statek.

•  Konkurs Ortograficzny MISTRZ ORTOGRAFII 2024
          • Konkurs Ortograficzny MISTRZ ORTOGRAFII 2024

Nasi Uczniowie na XXI Gminnym ( Brzesko) Konkursie Ortograficznym MISTRZ ORTOGRAFII 2024 w Publicznej szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Buczu

Uczniowie klasy VI, VII i VIII po przejściu eliminacji szkolnych, 19 kwietnia 2024r. pod opieką Pani Sary Limanówki uczestniczyli w XXI Gminnym Konkursie Ortograficznym MISTRZ ORTOGRAFII 2024, który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Buczu. Z zaproszenie skorzystaliśmy już po raz drugi.

• Sportowe talenty.pl
      • Schronisko dla zwierząt w Borku