• Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

REKRUTACJA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W CICHAWCE

NA ROK SZKOLNY 2023/2024

1.   Do świetlicy przyjmowane są dzieci na podstawie ustaleń szkolnej komisji rekrutacyjno – kwalifikacyjnej, powołanej przez dyrektora szkoły.

2.   Komisja przeprowadza nabór do świetlicy:

od 1 IX 2023 r. do 15 IX 2023 r.

3.   Do świetlicy przyjmuje się:

a.   uczniów klas I – III, w tym w szczególności dzieci rodziców pracujących,

b.   w uzasadnionych wypadkach mogą korzystać także uczniowie klas IV – VIII.

4.   Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie w sekretariacie „Karty zgłoszenia” w wyznaczonym terminie.

- Szczegóły organizacji pracy świetlicy szkolnej określa Regulamin z dnia 12 stycznia 2022 r.

- Dokumentacja związana z rekrutacją do świetlicy dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce: Dla Nauczycieli, Rodziców, Uczniów – Świetlica.