• AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO

• Gratulacje dla pani  Marty Dębosz, nauczycielki wychowania przedszkolnego.

W dniu 17 lipca 2023 r. Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Cichawka "Realiści" p. Małgorzata Juszczyk w obecności Dyrektora Publicznego Przedszkola "Słoneczko" p. Marii Statek, uroczyście wręczyła akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego p. Marcie Dębosz, po uprzednim złożeniu przez nią ślubowania. Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Powyższe wydarzenie poprzedził 9 - miesięczny staż nauczycielki zakończony zdaniem przez nią pomyślnie egzaminu przed Komisją egzaminacyjną w dniu 7 lipca.

Serdecznie gratulujemy Pani Marcie Dębosz uzyskanego stopnia awansu zawodowego oraz życzymy satysfakcji z pełnionej misji kształcenia i wychowania młodego pokolenia, pracy w twórczej atmosferze sprzyjającej podejmowaniu nowatorskich wyzwań oraz realizacji zawodowych planów i pomyślności w życiu osobistym.